Siedlisko pensjonat nad jeziorem Chrapowo
Chrapów
CENA: 1800000
POWIERZCHNIA: 700M2
LICZBA POKOI: 12
PIĘTRO:

Opis:

Rzadko zdarza się oferta nieruchomości z własnym, nieskrępowanym dostępem do jeziora i przestrzenią dla dużej rodziny oraz jej gości.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego budynku mieszkalno-biznesowego, funkcjonującego pod nazwą “Willa Stanisław”.

Siedlisko położone na działce nr 10/11 o powierzchni 1719m2 składa się z wygodnie urządzonego domu, budynku gospodarczego m.in.na łodzie, zadbanego ogrodu, pieca chlebowego, wędzarni i grilla oraz dostępu do własnej plaży z pomostem rekreacyjnym oraz wędkarskim.

Przyjedź i przekonaj się, że nie będziesz chciał/a stąd wyjeżdżać.

Atuty:

 • kompletnie wyposażony obiekt, meble oraz wyposażenie w cenie
 • dom o powierzchni 700m2: kuchnia; 11 pokoi dla gości, w tym 9 z własną łazienką; pokoje dla właścicieli; duża, klimatyzowana sala bankietowa oraz toalety dla gości
 • bezpośredni i kameralny dostęp do linii brzegowej jeziora Chrapowo
 • jezioro o wysokiej czystości wody, regularnie zarybiane
 • bliskie sąsiedztwo lasów oraz rzeki Drawy
 • bliskie sąsiedztwo Pałacu Mierzęcin
 • przestrzeń i cisza
 • księga wieczysta bez obciążeń

Dodatkowy atut:

 • możliwość zakupu sąsiednich gruntów – ponad 2 hektarów o potencjale mieszkaniowo-turystycznym
 • budynek ma status obiektu socjalno-bytowego do celów rybackich – istnieje możliwość przekształcenia funkcji na mieszkaniową
 • potencjał biznesowy szacowany na zysk w wysokości powyżej 40 tys. zł miesięcznie
 • dokonano odnowy pokrycia dachowego oraz konserwacji elementów drewnianych
 • ogrzewanie kominkowe z możliwością założenia pompy ciepła

Położenie:

Chrapów nad jeziorem Chrapowo, gmina Dobiegniew. 10 min. od Pałacu Mierzęcin i Starego Osieczna, skąd organizowane są spływy kajakowe Drawą.

Obiekt może mieć przeznaczenie biznesowe, agroturystyczne, wędkarskie albo służyć jako rezydencja dla wymagającej rodziny. Dodatkowo jest możliwość nabywca gruntów wokół ośrodka o powierzchni ponad 2 hektarów i dalszej sukcesywnej rozbudowy ośrodka.

Do budowy użyto naturalnych materiałów wysokiej jakości – budowano dla siebie. Właściciel dzierżawi na wyłączność jezioro, pozostały okres dzierżawy: 7 lat.

Obiekt aktualnie funkcjonuje jako Willa Stanisław – z dobrą kuchnią, zaangażowaną i przyjazną obsługą oraz wzorowym podejściem do klienta. O magii tego miejsca świadczą komentarze w Internecie, zachęcam do sprawdzenia słów kluczowych w Google: “Willa Stanisław”.

Niepowtarzalny klimat, uroki otaczającej przyrody,  własna plaża nad czystym jeziorem, spływy kajakowe Drawą oraz niezmierzone lasy  – wszystko to tworzy to miejsce.

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Informacje:

Miasto i dzielnica: Chrapów
Typ nieruchomości: Budynek
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Status: Dostępne
Cena: 1800000 zł
Cena za m2: 0 zł
Powierzchnia: 700 m2
Powierzchnia działki: 1719 m2
Liczba pokoi: 12
Piętro:
Liczba pięter: 2
Typ kuchni: Zamknięta
Liczba łazienek: 12
Rynek: Wtórny
Rok budowy:
Dostępne od:
Stan nieruchomości: do zamieszkania

Inne nieruchomości, które mogą Cię interesować: